AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyAudi Q5


Kategorie: SUV

Rozměry: délka 4,67 m; šířka 1,84m a výška 1,37 m

Objem kufru: litrů

Palivo: benzín/nafta

Verze 4x4: ano

Cena od: bude uveřejněna později

Nové Audi Q5 Vás nadchne spojením sportovnosti modelů Audi Avant s vysokou mírou praktičnosti, která Vám usnadní každodenní cestování. Jeho nový, sportovně laděný designový jazyk bude na první pohled fascinovat nejen Vás, zatímco za volantem Vás bude inspirovat jeho dynamika umocněná pohonem všech kol quattro.

Designový jazyk nového Audi Q5 hluboce zapůsobí svými sportovními detaily i sebevědomým charakterem. O odůvodněném sebevědomí jasně vypovídá plastická příď s vysokými bočními otvory přívodů vzduchu, které svírají plochou a širokou osmiúhelníkovou masku chladiče s mřížkou, která opticky vytváří vertikální žebra. Dynamický vzhled vozu je završen lichoběžníkovými koncovkami výfuku, difuzorem lemovaným dekorativní lištou a chromovým pásem protínajícím pod koncovými světly záď po celé její šíři.

Rozdělení koncových OLED světel na malé, individuálně ovladatelné segmenty s trojrozměrným uspořádáním umožňuje vytvářet nové působivé světelné animace. Při zakoupení vozu je možné vybrat si ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá vůz na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se mimo to mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu.